Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Prírodná parfémová voda Srdcom 2 ml tester

Prírodná parfémová voda Srdcom 2 ml tester

Citrusovo-lipová vôňa vytvorená prevažne z éterických olejov pre vaše otvorené srdcia

Ďalšie informácie >

2.79 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: N1030AV


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
2.79

Popis:

V čarovnej chvíli, keď ranné vlaha stúpa z vlčihorských lúk a slnko ju mení v iskrivú vôňu rozkvitnutých líp, v nežnom všeobjímajúcom srdci prírody, rodí sa vôňa. Ako jemná zvonkohra sa rozvíja súznenie lipových, citrusových a bylinných tónov, aby vás výsledný akord prírodného parfumu očaril osviežujúci ľahkosťou. Zavrite oči a nechajte sa preniesť na lúku plnú kvetov, do trblietavé rosy letného rána. Stojíte pritlačené ku kmeňu rozkvitnuté lipy a jej listy prechádzajú lúče prebúdzajúceho sa slnko. Čo cítite svojim srdcom? Možno to isté, čo my - radosť z bytia na Zemi, dokonalú harmóniu prítomného okamihu, prebudenie všetkých zmyslov, súlad, vďačnosť a lásku. Cítite ako my - SRDCOM. Použitie:

Používajte na pulzné body tak často, ako je vám príjemné. Vyhnite sa aplikácii na svetlé oblečenie. Farba parfumovej vody je kúzlom prírody. Môže sa prirodzene premieňať v čase aj v rôznych dieloch. Zloženie:

Alcohol (Lieh) Citrus Aurantium Amara Peel Oil (éterický olej pomarančový horký) Citrus aurantifolia Peel Oil Expressed (éterický olej limetkový) Citrus Nobilis Oil (éterický olej mandarínkový) Citrus bergamia Peel Oil Expressed (éterický olej bergamotový) Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomarančový sladký) Tilia cordata Flower Extract (éterický olej z lipy malolisté, absolue) Acacia Decurrens Flower Extract (éterický olej Akáciový) Ocimum basilicum Oil (éterický olej z bazalky pravej) Citrus Aurantium Amara Flower Oil (éterický olej Neroli z pomarančových kvetov) Santalum Album Oil (éterický olej zo santalového dreva) Salvia sclarea Oil (éterický olej z šalvie muškátovej) Achillea Millefolium Oil ( éterický olej z rebríčka obyčajného) Eucalyptus globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový) Juniperus Virginiana Oil (éterický olej z cédra červeného) Cis-3-Hexenyl Acetate (izolovná prírodné molekula) 3-Hexenol (prírodné molekula izolovaná z éterického oleja mäta lúčna) Alyl caproate (izolovaná prírodná molekula) triethylis Citrate (prírodná fixačná látka) Tocoferol (prírodný antioxidant) Beta-Sitosterol skvalén (fytoskvalan, rastlinný lipid) Citronellol (prírodná molekula izolovaná z éterického oleja eukalyptus citronvonný) Geraniol (prírodná molekula izolovaná z éterického oleja Palmorůžová) Limonene Linalool Citral Farnesol Eugenol Isoeugenol. Spôsob získavania:

Latinskej meno / zloženie :

Krajina pôvodu: