Loading...

     +421 2/333 251 23   nobila@nobila.sk   

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Antibakteriálny sprej na rúška s koloidným striebrom 50 ml

Antibakteriálny sprej na rúška s koloidným striebrom 50 ml

Sprej aplikujte na rúško z oboch strán a nechajte uschnúť. Po každom praní je nutné sprej opäť aplikovať na rúško.

 

Ďalšie informácie >

8.12 €

Výrobca: Phytos

ID: PH33490


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

 

 

 

8.12

Sprej aplikujte na rúško z oboch strán a nechajte uschnúť. Po každom praní je nutné sprej opäť aplikovať na rúško.

Koloidné striebro je suspenzia, čiže heterogénne zmes pevnej látky v kvapaline. Koloidné striebro je bezfarebné, nezapácha, môže mať mierne kovovú chuť. Je vyrábané elektrolýzou, kedy prechodom elektrického prúdu sú oddeľované z elektród častice Ag s veľkosťou 1,5 - 5 nm a tieto sú zachytávané vo vodnom filtri, ktorý tvorí čistená voda (aqua purificata).

Koloidné striebro ničí len nepriateľské patogény alebo tzv. Bezkyslíkatej mikroorganizmy a neubližuje priateľským baktériám, ktoré potrebujú k životu kyslík. Striebro neničí tieto baktérie priamo, ale rozkladá enzýmy týchto bezkyslíkatých baktérií, vírusov, plesní, ktoré bez týchto enzýmov nemôžu existovať. Striebro tak funguje ako katalyzátor a efektívne enzýmy vyraďuje z činnosti.

Veľkosť častíc koloidného striebra je od 1,5 do 5 nm, vírusy majú veľkosť od 15 do 150 nm a baktérie od 350 do 1000 nm a sú teda podstatne väčšie ako častice koloidného striebra, ktoré vďaka tomu môžu voľne prenikať do vnútra patogénov. Výsledkom tejto činnosti je, že si baktérie nemôže rozvíjať voči striebru odolnosť, ako je tomu u antibiotík. Pokiaľ antibiotikum eliminuje asi druhov 6-7 škodlivých baktérií, koloidné striebro ničí viac ako 650 druhov choroboplodných baktérií, vírusov, mykóz a plesní. V dôsledku toho zmienené škodlivé mikroorganizmy odumierajú v priebehu 5-6 minút.

Sprej obsahuje: Vodu, lieh, glycerín, lanolín, nimbový olej, koloidné striebro, eukalyptový, tea tree, klinčekový a mätový olej

Ako často rúšku dezinfikovať? Pri pohybe medzi väčším množstvom ľudí, ihneď po návrate domov dezinfikujte rúšku v okamihu navlhnutia.