Loading...

Do sobotňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke nad 15 €

×

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Éterický olej Sauna 10 ml

Éterický olej Sauna 10 ml

napomáha očiste a detoxikácii, podporuje komunikáciu a pozdvihuje náladu

Ďalšie informácie >

5.72 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: E1036B


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Éterický olej Harmónia 10 ml

skladom 10+ kusov

9.22
Éterický olej Imunita 10 ml

skladom 10+ kusov

7.91
Éterický olej Tantra 10 ml

skladom 10+ kusov

8.27


 
5.72

Popis:

Vyvážená kompozícia éterických olejov má očistné účinky ako na telo, tak i na dušu. Podporuje detoxikáciu pôsobením na dýchací a močový systém, v psychickej rovine potom pomáha spracovať všetko staré a vytvoriť nové. Podporuje uvoľnenú komunikáciu, zmierňuje napätie a dvíha náladu. Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéru či inhalačnej tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre Éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi. Zloženie:

Eucalyptus citriodora Oil (éterický olej Eukalyptus citronovonný), Eucalyptus globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový), Cupressus sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cyprusu vždyzeleného), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lekárskej), Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarínu lekárskeho), Mentha Piperita Oil (éterický olej z mäty piepornej), Linalool *, Limonene *, Citronellol *, Geraniol *. * Z prírodných éterických olejov