Loading...

Do sobotňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke nad 15 €

×

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Éterický olej Frandžipánie 1 ml

Éterický olej Frandžipánie 1 ml

zmierňuje napätie, uľavuje v klimaktériu, napomáha meditácii

Ďalšie informácie >

9.54 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: E0191H


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
9.54

Popis:

Bohaté exotické kvetinové aróma sa sladkými medovými a ovocnými tónmi. Prináša pohodu, mier v duši a uvoľňuje prebytočné napätie. Zmierňuje strach, úzkosti a pomáha pri nespavosti. Podporuje kreativitu a dodáva oporu pri mentálnej a emočné slabosti. Schladzuje stavy vnútorné horúčosti, uľavuje ťažkostiam v klimaktériu a posilňuje rozmnožovacie systém. Má protizápalové a antiseptické účinky. V duchovnej oblasti pomáha pri meditácii a prehlbuje individuálne spojenie s vlastnými rodovými korene a ľudstvom ako celkom. Je tiež vhodná do zmesí k starostlivosti o ľudí v závere života.

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačné tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre Éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Zloženie:

Plumeria Alba Flower Oil (éterický olej frangipani), Limonene *. * - prírodného pôvodu

Latinskej meno / zloženie:

Plumeria albumu L.

Krajina pôvodu:

India

Biochemická špecifikácia:

ALFA-KOPAEN 25-40%; (E) -Non-2-EN-1-OL 10-20%; Limonene 6-12%; Fenyl acetaldehydu 6-14%; N-TERADEKANAL 5-15%; GAMA-Elemente 5-10%; ALFA-farnesenu 5-12%