Loading...

Do sobotňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke nad 15 €

×

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
BIO
Éterický olej BIO Cist 5 ml

Éterický olej BIO Cist 5 ml

upokojujúce, protiinfekčné a hojivý

Ďalšie informácie >

16.22 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: B0026A


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
16.22

Popis:

Teplá, balzamová, drevito-bylinná vôňa s medovými až kvetovými podtónmi. Posilňuje a reguluje nervový systém, ukotvuje a vyrovnáva emócie, pôsobí sedatívne. Má protiinfekčné, protivírusové, protiplesňové a antibakteriálne účinky, hodí sa do zmesí na detská infekčné ochorenia, vírusová a autoimunitné ochorenia (kolitída, reumatoidná artritída, MS, zažívacie ťažkosti nervového pôvodu). Účinne zastavuje krvácanie a reguluje silnú menštruáciu. Je veľmi hojivý na pokožku, pôsobí adstringentne (strie, podráždenie, rany, akné, růžovka, vrásky). Uvoľňuje prežitá traumy a je emočná podporou v krízach.

Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéru, inhalačné tyčinky alebo na neglazovanú keramiku. Môžete použiť tiež k priamej inhalácii z fľaštičky alebo kapesníčku.Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

Zloženie:

Cistus Ladaniferus Oil (éterický olej cist), Limonene *, Linalool *, geraniol *. * - prírodný pôvod

Latinskej meno / zloženie:

Cistus Ladaniferus

Krajina pôvodu:

Španielsko

Biochemická špecifikácia:

Alfa-pinén 3,5-56,0%; Kamfén 1,1-10,3%; Bornyl acetát (2,1 - 4,8%), Viridiflorol 0,1-4,5%; Limonén 1,4-2,3%; Pinokarveol 1,2-3,4%; Paracymén 0,7-4,0%