Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Éterický olej Meditácia 10 ml

Éterický olej Meditácia 10 ml

očisťuje a otvára nové možnosti

Ďalšie informácie >

8.94 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: E1080B


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Éterický olej Komunikácia 10 ml

skladom 10+ kusov

8.38


 
8.94

Popis:

Každý rok v našom živote je možné vnímať ako kľúčové alebo mimoriadny. Či už sa rozhodneme ho vnímať na osobné, spoločenské, svetové, planetárne alebo duchovnej úrovni, môže to byť obdobie neľahké, plné skúšok našej vnútornej integrity a mravnej sily, plné pohybu a nečakaných zásadných zmien. Práve vtedy sa môžeme očistiť od starého a nepotrebného, ​​oddeliť podstatné od zbytočného, ​​pokrivenú morálku od dobrých úmyslov. Pre tieto výnimočné chvíle nám vytvorená synergia éterických olejov pomôže prejsť náročným obdobím v súlade s našou vlastnou podstatou aj planétou Zem. Napomôže nami zvolenej transformáciu, prečistí myšlienky a dodá jasnosť našim víziám. Otvorí priestor k tichému rozjímaniu a duchovnému oslobodenie, utíši naše pochybnosti, dodá nám stabilitu, vieru a oporu. V neposlednom rade je dôležitým zámerom synergické zmesi posilniť životaschopnosť a dodať inšpiráciu pre nové voľby. Očistení sa potom môžeme vydať k novému, s láskou a bez strachu. Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéru či inhalačnej tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre Éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi. Zloženie:

Cupressus sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cyprusu vždyzeleného), Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citrónový), Salvia sclarea Oil (éterický olej z šalvie muškátovej), styrax Benzoin Gum Extract (rozpustená živica benzoe absolue), Alcohol (rozpúšťadlo), Nardostachys Jatamansi Oil (éterický olej Nard), Boswellia Carteria Oil (éterický olej z kadidlovníka), Limonene *, Linalool *, Geraniol *, Benzyl cinnamate *, Benzyl Benzoate *. * - z prírodných éterických olejov