Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Éterický olej Komunikácia 2 ml tester

Éterický olej Komunikácia 2 ml tester

podporuje zdieľanie a otvorenú komunikáciu (pôvodne zmes 2014)

Ďalšie informácie >

2.54 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: E1082AV


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Éterický olej Imunita 2 ml tester

skladom 10+ kusov

2.48
Éterický olej Inšpirácia 2 ml tester

skladom 10+ kusov

2.54
Éterický olej Meditácia 2 ml tester

skladom 10+ kusov

2.36


 
2.54

Popis:

Synergická zmes pomáha zjednocovať naše myšlienky a vízie s ostatnými ľuďmi a prijímať aj ich pohľady. Učí nás nehodnotiť, akceptovať ostatné s úctou k ich odlišnosti a zároveň s rešpektom k sebe. Pomáha slobodne a otvorene komunikovať, učí nás hovoriť si o pomoc a tiež ju s pokojom prijímať. Podporuje zdravé sebavedomie, vitalitu a optimizmus. Rozširuje priestor k slobodnému sebavyjadrenia a širšie životné skúsenosti, najmä ak cítime, že nás prostredia príliš zväzuje. Zároveň je pomocníkom k prepájanie protikladov a pomáha zjednocovať rôzne postoje alebo názory. Spája ženskú a mužskú energiu, telo a dušu, ego s vyšším Ja. Upokojuje, ale nie v zastavenia a rozjímanie, ale naopak v plnom pohybe. Tak, ako v oku tornáda je pokoj, pomáha nám zostať v napojení na silné vnútorné zdroje aj v neustále sa meniacich podmienkach. Zmes éterických olejov je zároveň oslavou života na Zemi, podporuje tvorivú silu reálneho života, ktorá nás udržuje tu a teraz. Prináša radosť, potešenie zmyslom a chuť prežívať nové. Oslavuje ľudskú vzájomnosť a pospolitosť, pretože v našom zdieľania je skrytá naša sila. Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéru či inhalačnej tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre Éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi. Zloženie:

Eucalyptus citriodora Leaf Oil (éterický olej Eukalyptus citronovonný), Pinus pinaster Leaf Oil (éterický olej z borovice prímorská) , Cananga odorata Flower Oil (éterický olej z kvetov ylang-ylang), Anthemis Nobilis Flower Oil (éterický olej z kvetov rumančeka rímskeho), Vetiveria Zizanoides Oil (éterický olej Vetyver), Boswellia Carteria Oil (éterický olej z kadidlovníka), Limonene *, Citronellol *, Linalool *, Isoeugenol *, Geraniol *, Eugenol *, Benzyl Salicylate *, Benzyl Benzoate *, Benzyl Alcohol *. * - z prírodných éterických olejov