Loading...

Do sobotňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke nad 15 €

×

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Éterický olej Harmónia 10 ml

Éterický olej Harmónia 10 ml

prináša pocit spokojnosti a uľahčuje odpočinok

Ďalšie informácie >

9.22 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: E1085B


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Éterický olej Imunita 10 ml

skladom 10+ kusov

7.91
Éterický olej Sauna 10 ml

skladom 10+ kusov

5.72


 
9.22

Popis:

Zmes éterických olejov Harmónia je esenciou šťastie a pomáha nám vyjadrovať spokojnosť a potešenie. Nastoľuje rovnováhu medzi aktivitou a odpočinkom, lebo všetko, čo je v harmónii prináša úspech. Vôňa nám pomáha povzniesť sa nad nahromadený stres, uvoľňuje potlačené city, obnovuje spontánnosť a optimizmus, podporuje všetko veselé, šťastné, hravé a pozitívne. Učí nás jemnému umenie prijímať uznanie od druhých, rovnako tak ako oceniť seba sama.Po obdobie práce a prekonávanie prekážok prichádza spokojnosť a pozitívna nálada, plynúce z radosti z vykonanej práce pre seba i pre druhých. Náš zaslúžený odpočinok môže mať mnoho podôb. Môže to byť čas venovaný radovánkam alebo len tichému šťastie v lone přírody.Směs nám pomáha byť trpezliví, ako plody našej práce dozrejú, pomáha nám uvoľniť sa a tešiť sa z hojnosti a bohatstva, ktoré máme už teraz. Môžeme zažívať obdobie bez nápadov a energie, ktoré je výzvou, aby sme neriešili svoje okolie, ale oddýchli si a počkali. Vôňa zmesi éterických olejov uľavuje pri prepracovanosti, pomáha nám relaxovať, upokojuje a vyživuje, uvoľňuje predstavivosť a podporuje potešenie smyslů.U ľudí, ktorí majú potrebu byť neustále v činnosti, sa môže odpočinok prejavovať ako pocit nudy, je však dôležitý pre našu regeneráciu a rovnováhu . Obdobie bez zrejmého vývoja možno vnímať ako stagnáciu, ale zmes napriek tomu zaisťuje stály pohyb, to pokojné plynutie, ktoré je podmienkou života. Vytvára tým podmienky pre nový podnet osudu, nárast tvorivé sily a chuť k zmene. Učí nás, že každá zmena je priaznivá, všetky možnosti sú rovnako dobré a všetko je teda v poriadku. Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačné tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre Éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi. Zloženie:

Citrus Nobilis Oil (éterický olej mandarínkový), Citrus Aurantium bergamia Peel Oil (éterický olej bergamotový bez bergaptenu), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lekárskej), styrax Benzoin Gum Extract (rozpustená živica benzoe absolue), Alcohol (rozpúšťadlo), Cananga odorata Flower Oil (éterický olej z kvetov ylang-ylang), Pogostemon cablin Leaf Oil (éterický olej z pačuli všeobecnej ), Tilia cordata Flower Extract (éterický olej z lipy malolisté, absolue), Limonén *, Linalool *, Hydroxycitronellal *, Benzyl Benzoate *, Benzyl Salicylate *, Geraniol *, Farnesol *, Citral *, Isoeugenol *, Eugenol *, Benzyl Alcohol *, Citronellal *, Benzyl cinnamate *. * -Z prírodných éterických olejov.