Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Éterický olej Inšpirácia 10 ml

Éterický olej Inšpirácia 10 ml

podporuje tvorivý rast s radosťou, láskou a zodpovednosťou

Ďalšie informácie >

8.01 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: E1081B


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
8.01

Popis:

Tvorivá sila predstavivosti ukazuje cestu, ako realizovať svoje zámery a vízie. Všetky myšlienky, nesúci lásku a radosť, sú požehnaním pre osobný rast a uvedomenie si ich sily nás posúva na zvolenej ceste. Všetko, čo potrebujeme, aby sme mohli tvoriť, už nám bolo dané. Radosť a lásku prinášame do celého procesu my sami. A práve v tom nám pomáha synergická zmes éterických olejov. Posilňuje dôveru vo vlastné tvorivú silu a neobmedzený vnútorný potenciál, otvára priestor intuíciu. Inšpiruje nás k hravému a láskyplnému konania, učí nás vnímať život v radosti a láske. Pomáha nám byť adaptabilná, optimistickí a objavovať svoje skryté schopnosti. Napriek tomu svojou hĺbkou ukotvuje a stabilizuje, aby sme si boli zároveň vedomí bezpečie svojich koreňov a upevňovali svoju vieru v budúcnosť. Dodáva vhľad potrebný k zmenám, oslobodenie a rastu. Aby sme svoje vízie dokázali realizovať, potrebujeme tiež dôslednosť, vytrvalosť a veľkú mieru zodpovednosti k sebe, ostatným ľuďom a Zemi, na ktorej žijeme. S pomocou synergické zmesi Inšpirácia budeme môcť svoje rozhodnutia činiť s otvorenou mysľou a prežívať lásku, radosť, zdravie a hojnosť. Práve tak, ako si zvolíme. Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéru či inhalačnej tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre Éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi. Zloženie:

Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomarančový sladký), Laurus Nobilis Leaf Oil (éterický olej z vavrínu vznešeného ), Cymbopogon Martini Oil (éterický olej palmorůžová), Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový), Pelargonium graveolens Oil (éterický olej z pelargónie vonné), styrax Benzoin Gum Extract (rozpustená živica benzoe absolue), Alcohol (rozpúšťadlo), Limonene * , Linalool *, Eugenol *, Geraniol *, Citral *, Citronellol *, Benzyl cinnamate *, Benzyl Benzoate *. * - z prírodných éterických olejov