Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Arnikový gél 50 ml

Arnikový gél 50 ml

upokojujúci gél s arnikovým extraktom

Ďalšie informácie >

6.73 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: N0216E


skladom 6 kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
6.73

Popis:

Upokojujúci gél s extraktom z kvetov arniky zlepšuje miestne prehriatie a prekrvenie pokožky a odvod splodín. Gél je vhodný na starostlivosť o pokožku pri rekonvalescencii pri pomliaždenie. Jemný účinný gél sa veľmi dobre vstrebáva. Arnika horská (Arnica montana) je používaná už po stáročia najčastejšie vo forme tinktúr. Obsahuje tiež silice, slizy, horčiny, kumaríny a flavonoidy, má protizápalové účinky, regeneruje pokožku pri pomliaždeninách, preležaninách a urýchľuje vstrebávanie opuchov pokožky. Použitie:

Votrite do pokožky bez masírovanie v mieste výskytu ťažkostí. U citlivých osôb môže arnika spôsobiť dermatitídu, v tom prípade je potrebné aplikáciu prerušiť. Zloženie:

Aqua (demineralizovaná voda), Alcohol (rozpúšťadlo), Arnica Montana Flower Extract (extrakt z arniky horské), Carbomer (karbomér, gelotvornú zložka), trietanolamín (trietanolamín, neutralizátor), Phenoxyethanol (konzervant), Benzoic Acid (kyselina benzoová, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Dehydroacetic Acid (kyselina dehydrooctová, konzervant), Ethylhexylglycerin (derivát glycerínu, zosilňuje konzerváciu), Polyaminopropyl biguanidy (konzervant).