Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Artrogel 100 ml

Artrogel 100 ml

prehrievajúci bylinný gél k prekrveniu pokožky

Ďalšie informácie >

9.01 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: N0218M


skladom 3 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
9.01

Popis:

Jemný gél obsahuje zmes éterických olejov, účinných bioaktívnych látok s prekrvujúcimi, prehrievacím a antimikrobiálnymi účinkami. Výborne sa vstrebáva a je vhodný pre každodenné použitie. Dobre prekrvená pokožka v mieste použitia gélu mierne sčervenie a dostaví sa pocit tepla. Gél obsahuje zmes éterických olejov s prevahou terpénov z exotických pínií, ktoré majú detoxikačných účinky. Terpény napomáhajú prekrvenie a prehriatie pokožky, detoxikujú a urýchľujú odvod splodín látkovej výmeny z organizmu. Použitie:

Jemne vtierajte do pokožky v oblasti kĺbov alebo v miestach, ktoré potrebujete prehriať. Mierne začervenanie signalizuje žiaduce prekrvenie tkaniva. Zloženie:

Aqua (demineralizovaná voda), Alcohol (rozpúšťadlo), Spiraea ulmaria Extract (extrakt z túžobníka brestového), Aesculus Hippocastanum Seed Extract (extrakt z plodov gaštanu pagaštanu konského), trietanolamín (trietanolamín, neutralizátor), Carbomer (karbomér, gelotvornú zložka), Cinnamomum Camphora formosana Leaf Oil Rectified (éterický olej gáfrový), Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarínu lekárskeho), Gaultheria procumbens Leaf Oil (éterický olej z gaultéria), Juniperus communis Fruit Oil (éterický olej z jalovca obyčajného), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (éterický olej z listov klinčekovca vonného), turpentine (zmes terpénov z borovicových éterických olejov), Phenoxyethanol (konzervant), Benzoic Acid ( kyselina benzoová, konzervant pre certifikované prírodné a bio prípravky), Dehydroacetic Acid (kyselina dehydrooctová, konzervant) , Ethylhexylglycerin (derivát glycerínu, zosilňuje konzerváciu), Polyaminopropyl biguanidy (konzervant), Eugenol *, Limonene *, Linalool *. * - z prírodných éterických olejov