Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Vypínacia maska ​​alginátová 180 g

Vypínacia maska ​​alginátová 180 g

tonizuje, hydratuje a chráni zrelú či unavenú pleť, vyhladzuje drobné vrásky, má okamžitý účinok

Ďalšie informácie >

23.97 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: N0622N


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Vypínacia maska ​​alginátová 30 g

skladom 10+ kusov

4.70


 
23.97

Popis:

Vylúpnite sa do krásy s čokoládovou maskou z morských rias! Zlupovacia maska ​​má totiž okamžitý viditeľný efekt. Zvýši pružnosť a tonus zrelé, dehydrované či unavenej pleti a doslova vašu pokožku nasýti aktívnymi látkami. Alginát je prírodný biopolymér získaný z nórskej morské riasy Phaeophyceae. Nerozpúšťa sa vo vode, zato vodu silne absorbuje. Tým vytvára na pokožke pevnú vrstvu, ktorá ju vypína a hydratuje. Obsiahnuté kakao je silným antioxidantom, ktoré pleť chránia pred UV žiarením a má regeneračné a protizápalové účinky. Spoločne s alginátom a vodou sa vymiešať do chladivej hmoty, ktorá pripomína čokoládový puding, ktorý na tvári po chvíli stuhne do konzistencie pružnej želatíny. Počas tejto premeny zlepšuje alginátová maska ​​hydratáciu vašej pleti, urýchľuje regeneráciu, zvyšuje jej ochranu pred oxidačným stresom a bráni predčasnej tvorbe vrások. A rovnaká premena čaká aj vašu pleť po sloupnutí masky. Zmizne únava, ochabnutosť aj drobné nedokonalosti, vašej pleti sa navráti pružnosť a svieži rozjasnený vzhľad. Veríme, že vás alginátová maska ​​bude baviť, rovnako ako baví nás ...

Ako s pleťovou maskou pracovať môžete zhliadnuť tu: https: // youtu.be/jovCfZ4Lj9I Použitie:

Zmiešajte 3 odmerky práškové masky sa 3 odmerkami vody (hmotnosť: 30 g masky + 75 ml vody) a vymiešajte v miske do hladkej zmesi. Doba miešania je najmenej pol minúty. Potom ihneď naneste špachtľou rovnomernú vrstvu 2 - 3 mm na tvár a krk, vynechajte oblasť okolo očí, obočia, pier a vlasov. Pre ošetrenie dekoltu zmiešajte 2 odmerky masky s 2 odmerkami vody (hmotnosť: 20 g masky + 50 ml vody).
Masku nechajte 15 - 20 minút stuhnúť. Pevnú želatínovú masku potom zlúpnite naraz od spodných okrajov smerom k horným. Zvyšky masky odstráňte vatovým tampónom navlhčeným vodou.
Tip: Pre luxusný zážitok použite na miešanie kvetovú vodu.
Uvedené množstvá sú priemerná. Odmerka je súčasťou výrobku.
Balenie 180 g vystačí priemerne na:
1. 6x ošetrenie tváre a krku alebo
2. 9x ošetrenie dekoltu alebo
3. 3x celé ošetrenie tváre, krku a dekoltu + 1x ošetrenie tváre a krku.
Zloženie:

Diatomaceous Earth (prírodná hornina kremelina, absorbent), Sodium Alginate (alginát sodný z morských rias), Calcium Sulfate (síran vápenatý, abrazivo), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát sodný, regulácia pH), Theobroma Cacao Seed Powder (kakaový prášok, silný antioxidant).