Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo zostáva  
BIO
Biofáza -  Obnovujúca séra Calendula 3x20 ml

Biofáza - Obnovujúca séra Calendula 3x20 ml

sada troch sér pre regeneráciu a úľavu pri podráždení pleti

Ďalšie informácie >

34.17 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: S0150


skladom 10+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Biofáza Obnovujúca séra Levanduľa 3x20 ml

skladom 10+ kusov

34.17
Biofáza - Obnovujúca séra Šalvia 3x20 ml

skladom 10+ kusov

34.17

 

 

 

34.17

Popis:

Kompletná sada pre enzymatickú regeneráciu vašej pleti sa skladá zo séra Geranium, Tymián a Calendula. Urýchľuje regeneráciu pokožky, upokojuje podráždenia a predchádza drobným zápalom v tvári, napríklad po odstránení chĺpkov, pri akné a podobne. Aktívne obnovuje prirodzené funkcie pleti. Antioxidačné účinky synergické zmesi éterických olejov ovplyvňujú aktivitu enzýmov, a tak účinne zlepšujú stav pleti a zabraňujú jej predčasnému starnutiu. Rituál Biofáza postupne premení podráždenú pleť v prejasnenú pleť žiariacu zdravím.

Zistiť, čo je to Biofáza: https://youtu.be/2I4xuCednmA

Akú sadu Biofáza si vybrať: https://youtu.be/U3Vxt2gyU3g


Komu urobí radosť:
Výnimočné účinky tejto sady privítajú všetci, ktorí trpia problematickú a zápalovú pokožkou a potrebujú svojej pleti vrátiť rovnováhu. Vôňa obnovujúcich sér poteší všetkých milovníkov prírodných vôní, zmierni stres a upokojí rozjatrená myseľ.

Použitie:

Biofáza ošetrujte pleť v 3 krokoch použitím 3 sér v poradí Geranium, Tymián a Calendula. Nutné dodržať predpísané poradie sér. Pred použitím pretrepte. Séra vrstvite postupne na odlíčenú tvár, krk a dekolt. Niekoľko kvapiek séra nakvapkajte do dlane a ľahko votrite do pokožky, vyhnite sa okoliu očí. Medzi jednotlivými sérami dodržiavajte časový odstup 10 minút, aby sa procesy v pokožke dostatočne aktivovali. Séra sa nestierajú, ale vrstvia. Na záver použite podľa potreby krém, olej či make-up.


Odporúčanie: Ako intenzívnu kúru používajte ošetrenie 1x denne. Balenie zodpovedá min. mesačnej kúre. Séra používajte ako kúru v trvaní aspoň dva mesiace, možno používať aj celoročne.


Kontraindikácie: Ošetrenie nepoužívajte v 1. trimestri tehotenstva.

Videonávod, ako doma používať Biofáza nájdete tu: https://youtu.be/j7bE_DYrgnE

Zloženie: Sérum Geranium 20 ml, Sérum Tymián 20 ml, Sérum Calendula 20 ml